Меню

Повідомлення про проведення Первинного Запиту Пропозицій в рамках проведення тендеру ПрАТ «Карлсберг Україна»

«Прибирання виробничих приміщень, приміщень офісів, побутових приміщень, прилеглої території, прибирання на висоті та верхолазні роботи для ПрАТ «Карлсберг Україна», розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Василя Стуса, 6»

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок збору первинних пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції.

Дата початку прийому первинних пропозицій – з моменту публікації оголошення

Дата закінчення прийому первинних пропозицій – 30.12.2020р. до 17-00

Просимо звернути увагу на необхідну якість продукту, умови оплати - Оплата проводиться ЗАМОВНИКОМ за фактично надані послуги, шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на поточний рахунок ВИКОНАВЦЯ з відстрочкою платежу 93 календарних дні, починаючи з першого дня за звітним календарним місяцем, в якому відбулося підписання двома сторонами актів здачі-приймання наданих послуг. Оплати проводяться тільки у платіжний день (на момент укладання договору, платіжний день - вівторок). Зразок договору на надання послуг додається.

Детальна інформація про умови, необхідні документи та формат надання Пропозицій міститься в «Закупівельній документації»

Пропозиції необхідно направляти на електронну адресу:
[email protected]
Організатор: Технічний департамент ПрАТ «Карлсберг Україна»
Контактна особа: Глускіна Тетяна Сергіївна
тел .: 044 490 29 29, вн. 1093
e-mail: [email protected]

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, які надали свої пропозиції.