Меню

Повідомлення про проведення Первинного Запиту Пропозицій в рамках проведення тендеру ПрАТ «Карлсберг Україна» «Послуги з обслуговування систем вентиляції для ПрАТ «Карлсберг Україна»

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок збору первинних пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції щодо надання Послуг з обслуговування систем вентиляції для ПрАТ «Карлсберг Україна»,  розташованого за адресою: м. Київ, вул. Пирогівський шлях, 137.

Дата початку прийому первинних пропозицій – з моменту публікації оголошення

Дата закінчення прийому первинних пропозицій – 04.01.2021р. до 17-00

Просимо звернути увагу на умови оплати - Оплата проводиться ЗАМОВНИКОМ за фактично надані послуги, шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на поточний рахунок ВИКОНАВЦЯ з відстрочкою платежу 93 календарних дні, починаючи з першого дня за звітним календарним місяцем, в якому відбулося підписання двома сторонами актів здачі-приймання наданих послуг. Оплати проводяться тільки у платіжний день (на момент укладання договору, платіжний день - вівторок). Зразок договору на надання послуг додається.

Пропозиції необхідно направляти на електронну адресу: [email protected] 

Організатор: Технічний департамент ПрАТ «Карлсберг Україна»

Контактна особа: Гриневич Тетяна Дмитрівна
тел .: 044 490 29 29, вн. 1196
e-mail:  [email protected]

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, які надали свої пропозиції.