Меню

Повідомлення про проведення Первинного Запиту Пропозицій в рамках проведення тендеру ПрАТ «Карлсберг Україна» «послуги відповідального зберігання або оренда складського приміщення в м. Києві та до +100 км від міста (алюмінієву банку на палетах) у 2022р. згідно ТЗ

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок збору первинних пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції.

Дата початку прийому первинних пропозицій - з моменту публікації оголошення

Дата закінчення прийому первинних пропозицій – до 29 верес. 2021 (включно)

Просимо звернути увагу на необхідну якість послуг та умови оплати  - Оплата проводиться ЗАМОВНИКОМ за фактично надані послуги, шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на поточний рахунок ВИКОНАВЦЯ з відстрочкою платежу … календарних дні, починаючи з першого дня за звітним календарним місяцем, в якому відбулося підписання двома сторонами актів здачі-приймання наданих послуг. Оплати проводяться тільки у платіжний день (на момент укладання договору, платіжний день - вівторок).

Публічне посилання на закупівлю: https://zakupki.prom.ua/commercial/tenders/R-UA-2021-09-15-1000059-z

Детальна інформація про умови, необхідні документи та формат надання Пропозицій міститься в Файлах «послуги відповідального зберігання _банки_2022» та «Хранение_аренда_склада для банки_2022».Участь в процедурі безкоштовна.

Контактна особа: Глускіна Тетяна Сергіївна
тел .: 044 490 29 29, вн. 1093
[email protected]

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, які надали свої пропозиції.