Меню

Повідомлення про проведення Запиту Пропозицій з вибору Постачальника на послуги з організації технічного обслуговування обладнання HP на 1 рік для ПрАТ «Карлсберг Україна»

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок проведення з 16.01.19р. запиту пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції з вибору Постачальника на послуги з організації технічного обслуговування обладнання HP на 1 рік для ПрАТ «Карлсберг Україна».

Просимо звернути увагу на умови оплати :

Покупець здійснює оплату в розмipi 100% загальної вартості послуг – з відстрочкою платежу 45 (Сорок п’ять) календарних днів від дати підписання акту приймання-передачі послуг. Якщо кінцевий строк оплати припадає на останні 7 (сім) календарних днів місяця, то строк оплати перенеситься на перший платіжний день наступного місяця. На момент укладання договору, платіжний день - вівторок і четвер. Моментом оплати вважається момент списання коштів з рахунку ПОКУПЦЯ.

Дата початку прийому пропозицій — з моменту виходу оголошення.

Дата закінчення прийому пропозицій — 16:00, 18.01.19р.

Тендер проводиться у відкритій тендерній системі http://utr.s2b.com.ua/, де Ви можете подати свою пропозицію безкоштовно, для цього необхідно звернутися до контактної особи. 

Детальна інформація про умови та формат надання Пропозицій міститься в Закупівельній документації.

Контактна особа з технічних питань щодо специфікації та характеристик товару: Голубченко Олександр

тел.: +38 (044) 490 29 29 ( вн.н.1071)

e-mail: [email protected],

Контактна особа з питань подання Пропозицій на тендерній площадці та оформлення документації :

тел.: +38 (044) 490 29 29 ( вн.н. 1475) Погуляєва Ольга

e-mail: [email protected]

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.