Меню

Повідомлення щодо ремонтних робіт на Запорізькому заводі Carlsberg Ukraine

Проектом капітального ремонту котельні на Запорізькому пивоварному заводі, розташованому за адресою: вул. Василя Стуса, 6, передбачена заміна димової труби 23-тоного котла.

Carlsberg Ukraine піклується про навколишнє середовище та екологічну безпеку, тому зобов'язується здійснювати ремонт та експлуатацію об'єкту згідно всіх передбачених норм та правил.

Усі роботи, що заплановані у рамках капітального ремонту котельні на Запорізькому заводі Carlsberg Ukraine, будуть вестися згідно затвердженої проектної документації. 

Після заміни димової труби 23-тоного котла кількість, параметри та характеристики викидів в атмосферу залишаться такими самими, як і до ремонту, потужність котельні також залишиться без змін.

В наслідок діяльності, вплив на клімат і мікроклімат, повітряне середовище, геологічне середовище, водне середовище, ґрунт, рослинний і тваринний світ, заповідні об'єкти, навколишнє соціальне середовище, навколишнє техногенне середовище залишиться в межах встановлених норм.

Комплекс заходів, передбачених проектом, дозволять звести до мінімуму негативний вплив будівництва та експлуатації об’єкту  на навколишнє середовище.