Меню

Ренкінг найкращих HR-ініціатив

Ренкінг HR-ініціатив — це підбірка кращих кейсів від найбільших компаній по впровадженню новітніх технологій по управлінню персоналом. Саме після низки економічних та політичних криз, а затим вже з початком війни стало зрозуміло, що фахівці — цеце не просто ядро бізнесу будь-якої компанії, а найліквідніший актив, з яким треба прощатися в останню чергу.

Особливо втрати людського капіталу відчули ті компанії, які вкладали у розвиток своєї команди справжні інвестиції. Тепер сотні тисяч таких кваліфікованих професіоналів шукають (та й успішно знаходять) робочі за фахом поза межами України. Очевидно, що частину з них вже не повернути: стрічки соціальних мереж рясніють радісними новинами — хто і куди успішно працевлаштувався у Старому чи Новому Світі. Дефіцит професійних кадрів, необхідність універсалізувати навички тих фахівців, які залишилися в Україні та початок підготовки нових кадрів — все це стане пакетом нових викликів під та після нашої перемоги для найбільших компаній країни.

Ренкінг складається з кількох частин. Перша частина — це набір профайлів, коротких візитівок, у яких повідомляється про ключові проєкти тієї чи іншої компаній. Друга частина — дайджест кейсів або інтерв’ю, де кадрові управлінці розкажуть більш детально — про свій досвід впровадження передових HR-технологій.

Відбір кейсів та профайлів від кожної компанії, яка потрапила у лонґ-лист ренкінгу, відбувався кожним експертом в залежності від його суб’єктивного розуміння критеріїв ренкінгу. Публікація ренкінгу не передбачає ранжування за спільними параметрами.

Carlsberg Ukraine стала ном

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, що є одним із найбільших данських інвесторів в Україні. Carlsberg Ukraine має заводи у Запоріжжі, Києві та Львові та використовує 95% матеріалів українських постачальників. За 2021 рік компанія сплатила 2946 млн грн податків і зборів.

Carlsberg Ukraine керується принципами відповідального бізнесу та комплексом внутрішніх політик. В компанії діє корпоративна програма з формування культури переможців, яка визначає норми етичної поведінки працівників і безпосередньо впливає на реалізацію HR-політики. У ESG стратегії Carlsberg Ukraine визначальне місце належить турботі про співробітників, включаючи програму ментальної підтримки із серією зустрічей з профільними фахівцями.

Carlsberg Ukraine активно підтримує гуманітарні ініціативи в Україні. Серед благодійних проєктів – облаштування модульного містечка для переселенців у Львові, відновлення Макарівської амбулаторії, виробництво й доставка питної води у постраждалі регіони.