Меню

Robert Doms презентує новий сорт – American style Ale

Вже на початку квітня поціновувачі крафтового пива та справжнього еля зможуть скуштувати новинку від ТМ «Львівське Robert Doms» - сорт American style Ale. Це пиво, зварене з використанням американського ароматного хмелю, вирізняється багатим, неповторним ароматом та особливим смаком з приємною хмельовою гірчинкою у післясмаку.

Як відомо, ель - це особливий вид пива, що готується методом верхового бродіння з використанням оригінальних елевих дріжджів та за більш високої температури (порівняно з лагерами). Саме завдяки цьому елі мають виражений аромат та відчутний післясмак.

Robert Doms American style Ale - пиво з чистим і збалансованим смаком, який починається з тонких солодових ноток та закінчується фруктово-трав'янистим післясмаком з відчутною хмельовою гірчинкою. American Style Ale вариться з використанням американського хмелю та елевих дріжджів, які використовуються виключно для виробництва елів. Завдяки карамельному солоду пиво має приємний янтарний відтінок. Густина нового сорту - 12,5%, вміст алкоголю - 5,2%об.

Перший налив нового пива у пляшки пройшов 31 березня 2017 року на Львівській пивоварні Carlsberg Ukraine,  у продаж пиво надійде  у квітні. Robert Doms American style Ale буде продаватися у скляних пляшках об'ємом 0,5 л. 

American style Ale стане першим елем у лінійці пива Robert Doms та в асортименті продукції компанії Carlsberg Ukraine. Нагадаємо, сьогодні лінійка «Львівське Robert Doms» складається з трьох лагерів: «Robert Doms Віденський», «Robert Doms Мюнхенський» та  «Robert Doms Бельгійский».

Тарас Маципура, менеджер з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Львівське Robert Doms - це лінійка пива, яка знайомить українців з особливими пивними смаками з усього світу. Продовжуючи цю традицію, Роберт Домс представляє незвичайну для українського ринку новинку - ель.  Ми дуже раді презентувати поціновувачам новий сорт цієї серії - American style Ale. Впевнені що ель від Роберта Домса прийдеться до смаку поціновувачам пива та відкриє  їм ще один улюблений смак».