Меню

Seth&Riley's Garage Granny’s Anti-Compote запалює спекотний сезон!

Ми знаємо, що ви вже давно мріяли про новинку від Seth&Riley's Garage, тож зустрічайте, мабуть, найбільш очікуваний запуск сезону – S&R Garage Granny's Anti-Compote!

Це освіжаючий хард дрінк з улюбленим впізнаваним смаком майже домашнього компоту, який варили усім бабусі, тільки в ньому є ще й 4,6% алкоголю! І бабуся вже не звичайна, а супер-сучасна і гаражна! Справжня ягідка сезону 2018!

Перший налив напою відбувся 17 квітня 2018 року. Випускатється новинка на Київському заводі Carlsberg Ukraine за ліцензією Carlsberg Breweries A/S в оригінальній скляній пляшці об'ємом 0,44 л крафтового дизайну та доступна в усіх каналах продажу на території України*.

Напої категорії Hard Drink не так давно з’явилися в Україні. І саме компанія Сarlsberg Ukraine стала її першовідкривачем з брендом Seth&Riley's Garage, який залишається незмінним її лідером** та трендсеттером.

Сьогодні лінійка S&R Garage на ринку України представлена 2 смаками: Seth&Riley’s GARAGE зі смаком лимона та Seth&Riley’s GARAGE зі смаком лимонного чаю з характерною терпкою ноткою. Обидва сорти мають міцність 4,6% та густину 16% і 16,5% відповідно.

«S&R Garage Granny's Anti-Compote – це новий виклик для усіх поціновувачів напоїв категорії Hard Drink, що завжди відкриті до експериментів. З одного боку, новинка даруватиме споживачам смак улюбленого, але дуже сучасного, бабусиного компоту, а з іншого – зможе відмінно доповнити атмосферу гаражної вечірки», – Ірина Качура, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine.

*окрім зони проведення АТО та окупованої території АР Крим

** Дані згідно рітейл аудиту, що проводить компанія AC Nielsen March 2017 - Feb 2018 (Value Share)