Меню

Сидр Somersby представить новий грушевий смак

Найпопулярніший* в Україні сидр Somersby розширює свою лінійку новим смаком. На додаток до яблучного сидру в березні на ринку України з'явиться новий грушевий смак.

Somersby з грушевим соком має приємний м'який смак в поєднанні з легким ароматом груші. Новий сидр має помірну солодкість і чудово освіжає, краще смакує охолодженим. Somersby зі смаком груші виробляється шляхом природного бродіння, в результаті чого утворюється алкоголь. Вміст алкоголю у сидрі - 4,7%.

Новинка випускається на Київському заводі Carlsberg Україна в пляшці об'ємом 0,5 л і кегах для продажу на розлив. З березня Somersby зі смаком груші буде доступний у продажу на території України.

Somersby - успішний європейський бренд, що продається в багатьох країнах світу, в тому числі в Азії, Північній Америці та Австралії. Нагадаємо, що сидр ТМ Somersby з'явився на ринку України в червні 2011 року і встиг за короткий термін завоювати лідерські позиції в сегменті*. Напій виробляється з яблучного соку шляхом природного бродіння без застосування ароматизаторів і барвників.

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Груша - другий за популярністю смак сидру в світі, а також фрукт дуже близький українським споживачам. З огляду на значний інтерес споживача до бренда Somersby, ми вирішили доповнити асортимент новинкою Somersby з грушевим соком. Сподіваємося, що новий смак сподобається українським споживачам!».

* Згідно з даними компанії Nielsen Holdings Н.В (NYSE: NLSN) - провідного світового постачальника аналітичних даних про споживчу поведінку і купівельні звички. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.nielsen.com.