Меню

Somersby смак «Пряна кориця»: новий напій для холодного сезону

Для Somersby ніколи не буває поганої погоди: з приходом осені бренд презентує новий сидр зі смаком пряної кориці. Лімітована серія напою з’явиться на полицях магазинів уже наприкінці жовтня і буде доступна в продажу тільки до весни.

Somersby смак «Пряна кориця» солодший, ніж класичний яблучний сидр, тому він стане ідеальним доповненням холодної пори року, коли особливо хочеться порадувати себе чимось смачним. Аромат кориці покращить настрій та подарує відчуття домашнього затишку і тепла, якою б не була температура за вікном.

Новинка стала продовженням сезонної лінійки Somersby, що випускається в яскравій   металевій банці об'ємом 0,5 л на Київському заводі Carlsberg Ukraine. Перший налив сидру Somersby смак «Пряна кориця» відбувся 4 жовтня 2017 року, і вже до кінця місяця його можна буде знайти в продажу по всій території України. Вміст спирту у новому сидрі – 4,6% об.

«Ми хотіли створити легкий напій з пряним ароматом, який буде особливо приємно пити в холодну пору. Somersby смак «Пряна кориця» дарує передчуття особливого зимового настрою. Ми взагалі ретельно готуємося до морозних днів і незабаром нагадаємо споживачам про рецепт гарячого сидрового пуншу, що знову з’явиться на етикетках класичного яблучного Somersby», — Ірина Качура, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine.