Меню

Спонсор національної збірної України з футболу підтримав благодійний фонд вболівальників «Трибуна героїв»

Національна збірна з футболу України 26 березня провела матч зі збірною Англії. Для України – це був перший матч кваліфікації на Євро-2024. Фани української збірної мали змогу обрати “Лева Матчу” й обрати кращого гравця збірної під час гри. Національний спонсор збірної ТМ «Львівське» від PJCS Carlsberg Ukraine кожен голос вболівальників конвертувала у фінансову благодійну допомогу, яку примножила, і направила кошти на підтримку благодійного фонду «Трибуна героїв».

«В рамках спонсорства національної збірної у «Львівське» існує велика кількість активностей. Нагорода «Лев матчу» – одна із них. Українські вболівальники, навіть знаходячись поза межами країни через війну, можуть голосувати за кращого, на їхній погляд, гравця рідної збірної під час конкретної гри. При цьому ця дуже проста дія – віддати голос – це ще й допомога Україні в нашій боротьбі, адже кожен голос, який глядачі віддають за гравця, «Львівське» конвертує у грошовий еквівалент. А тому вболівальники не тільки обирають кращого футболіста, демонструючи свою експертизу в футболі, але й долучаються до благодійності разом із нами», – розповідає про проєкт Костянтин Лось, менеджер з маркетингу.

Фонд «Трибуна Героїв» – це підтримка родин футбольних фанатів з усієї України, які віддали життя, захищаючи батьківщину. Фонд створений для матеріальної, соціальної та юридичної підтримки родин загиблих захисників з вболівальницького руху.

«Лев Матчу» як один із символів українського футболу разом із українцями, які віддавали свої голоси за кращого гравця матчу Україна – Англія підтримали «Трибуну героїв» благодійним внеском. Мільйони Українців – одна країна. Віримо в перемогу.

Нагадаємо, що у 2022 році «Лев матчу» підтримав платформу UNITED24 та гуманітарний проєкт реабілітації постраждалих внаслідок війни «Понад усе».

https://sostav.ua/publication/sponsor-nats-onalno-zb-rno-ukra-ni-z-futbolu-p-dtrimav-blagod-jnij-fond-vbol-94185.html