Меню

Спонсор національної збірної України з футболу підтримав UNBROKEN

У червні Національна збірна з футболу провела матчі з Німеччиною, Північною Македонією та Мальтою. Для збірної України це були дуже успішні матчі, які принесли дві перемоги. Фани української збірної мали змогу обрати “Лева Матчу” – кращого гравця збірної під час гри.

«Левами» стали Михайло Мудрик та двічі – Віктор Циганков. Національний спонсор збірної ТМ «Львівське» кожен голос вболівальників конвертувала у фінансову благодійну допомогу, яку примножила, і направила кошти на підтримку Національного реабілітаційного центру «Незламні» (UNBROKEN).

«Бренди можуть і повинні допомагати. Така місія, зокрема, і в ТМ «Львівське». Нагорода «Лев матчу» з’явилася з першого року спонсорства брендом збірної. Це чудовий спосіб залучити вболівальників до гри і дати можливість обрати кращого гравця матчу відповідно до їхніх приватних оцінок. Із початком повномасштабної війни «Лев матчу» отримав і соціальну складову. Українські вболівальники, навіть знаходячись поза межами країни, навіть не знаходячись безпосередньо на стадіоні можуть голосувати за кращого гравця рідної збірної. При цьому ця дуже проста дія – віддати голос – це ще й допомога Україні в нашій боротьбі, адже кожен голос, який глядачі віддають за гравця, «Львівське» конвертує у грошовий еквівалент. А тому вболівальники долучаються до благодійності разом із нами», – розповідає про проєкт Костянтин Лось, менеджер з маркетингу.

Національний реабілітаційний центр «Незламні» (UNBROKEN) – це місце, де українці, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Серед напрямків роботи Центру – реконструктивна хірургія, ортопедія і протезування. Також тут займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією.

Нагадаємо, що у 2022 році «Лев матчу» підтримав платформу UNITED24 та гуманітарний проєкт реабілітації постраждалих внаслідок війни «Понад усе».