Меню

Справжні емоції футбольних уболівальників у новому рекламному ролику ТМ Carlsberg

Напередодні УЄФА ЄВРО 2016 в ефір популярних українських телеканалів вийшов новий ролик ТМ Carlsberg - офіційного пива УЄФА ЄВРО 2016. Відео було створено спеціально до старту Чемпіонату.

Ролик, створений відомим шведським режисером Оскаром Бардом і його компанією Hobby Film, вийшов досить динамічним і по-справжньому епічним. У ньому поєднані футбольна тематика УЄФА ЄВРО 2016 та найвизначніші події історії Франції (зокрема, епізоди, пов'язані з Великою французькою революцією 1789-1799 рр). Незважаючи на те, що Оскар Бард відомий як творець кумедних та смішних рекламних відео, йому вдалося передати у своїй новій роботі дух Carlsberg і всю його пристрасть до футболу.

Відео буде транслюватися в нічний час. 

 

Нагадаємо, УЄФА ЄВРО стартував 10 червня 2016 року у Франції. Цей Чемпіонат став 15-м з моменту його заснування. Carlsberg виступає беззмінним пивним партнером усіх Чемпіонатів Європи з футболу УЄФА вже 28 років, починаючи з 1988 року. І Чемпіонат цього року не став винятком: ЄВРО 2016 - восьмий поспіль турнір, який буде проведено за підтримки Carlsberg. Під час чемпіонату Франція на правах приймаючої країни очікує на не менше 2,5 мільйонів уболівальників. ЄВРО 2016 по праву претендує на звання найбільшої футбольної події за всю історію!

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Мені здається, я не помилюся, сказавши, що УЄФА ЄВРО 2016 - це найочікуваніша подія літа. Цього разу Чемпіонат проходить у Франції - країні з дуже багатою історією, мешканці якої всією душею люблять футбол. Саме це і спробували передати творці відео в своїй новій роботі для ТМ Carlsberg. І я вважаю, що їм це вдалося!».