Меню

Старшим директором із корпоративних відносин Carlsberg Ukraine призначено Євгенію Піддубну-Смирнову

Євгенію Піддубну-Смирнову призначено на посаду старшого директора з корпоративних відносин Carlsberg Ukraine. До виконання обов'язків на цій позиції вона приступила 1 листопада 2016 року.

Євгенія несе відповідальність за планування та здійснення зовнішніх і внутрішніх комунікацій Carlsberg Ukraine, мас-медіа рілейшнз, реалізацію проектів з корпоративної соціальної відповідальності та взаємодію з органами державної влади. Новий старший директор з корпоративних відносин підпорядковується безпосередньо Генеральному директору компанії Євгенові Шевченко.

Євгенія Піддубна-Смирнова народилася в Кременчуці. У 2008 році закінчила факультет журналістики і факультет іноземної лінгвістики Донецького національного університету. Пізніше, в 2013 році, пройшла навчання на факультеті політичних наук за спеціалізацією «Міжнародні відносини» в Національному Університеті Мальме, Швеція.

Свою професійну діяльність Євгенія почала в 2008 році з посади журналіста, а потім позаштатного журналіста холдингу «Сьогодні multimedia». У 2010 році Євгенія продовжила свою кар'єру в якості координатора східноєвропейських проектів в рамках Російсько-Датського Агробізнес Клубу в Копенгагені (Данія).

Після закінчення навчання в Скандинавії в 2013 році Євгенія повернулася в Україну і незабаром отримала посаду менеджера Комітету Американської Торгівельної Палати в Україні з питань харчової промисловості. Саме на цій позиції Євгена вперше познайомилася з діяльністю компанії Carlsberg Ukraine і питаннями, актуальними для пивоварної галузі в Україні.

Свою роботу в компанії Carlsberg Ukraine Євгенія Піддубна-Смирнова почала з позиції менеджера з роботи з органами державної влади, на яку була прийнята в лютому 2015 року.

1 листопада 2016 року Євгенію призначено старшим директором з корпоративних відносин Carlsberg Ukraine.

Євгенія Піддубна-Смирнова, Старший директор з корпоративних відносин Carlsberg Ukraine: «Нова посада - це велика честь і, перш за все, величезна відповідальність. Попереду на мене чекає перелік важливих завдань, серед яких - професійна PR-підтримка наших брендів і компанії в цілому, комплексне зміцнення іміджу Carlsberg Ukraine як соціально відповідальної та прогресивної компанії, а також активний розвиток GR напрямки. Не менш важливими в моїй роботі залишається взаємодія з органами державної влади та побудова відносин між бізнесом і владою. Я вірю, що моя робота виправдає надії, покладені на мене керівництвом».