Меню

Створи місто для життя

Близько 70% українців живуть у містах. Життя містян часто насичене і квапливе. А у великих містах-мільйонниках і поготів. Місто - це інфраструктура, правила та культура й стосунки між його жителями.

Телефони, смарт-годинники, розумні гаджети для дому – все це полегшує життя людей  і одночасно призводить до більшого навантаження на планету.  Аби урбаністичне життя було комфортним і безпечним, містяни також мають подбати про свої міста.

Для цього і була створена окрема Ціль сталого розвитку №11 «Сталий розвиток міст та спільнот». Серед її завдань: зменшити забруднюючі викиди у довкілля, використовувати більш екологічний транспорт, розвивати міста за участю місцевих жителів та інші.

Якщо не знаєш з чого почати, то хутчіш  встановлюй “Календар сталих звичок”. Carlsberg Ukraine розробила його як раз з метою популяризації простих але свідомих звичок, що базуються на Глобальних цілях.. Це маленькі кроки на шляху до великих змін, що посильні кожному з нас

Лютий,  «календаря сталих звичок», присвячений темі “Місто для життя” і об’єднує одразу дві цілі сталого розвитку ООН: 9 -  “Промисловість, інновації, інфраструктура” та 11 -“Сталий розвиток міст та спільнот”.

Цього місяця ти дізнаєшся як правильно вигулювати тварин, який транспорт більш екологічний. Як допомогти людям, що живуть у вимушеній ізоляції, та яким чином втілити у життя свої ідеї щодо покращення міста.

Долучитися до свідомого життя можна просто зараз, завантаживши “Календар сталих звичок” на сайті та синхронізувати з Google, IOS, OUTLOOK.

Щомісяця ти отримуватимеш кілька корисних порад, які сприятимуть гармонійному розвиткові суспільства та оточуючого середовища.