Меню

Створи план власного бізнесу

19 травня у Запоріжжі в рамках бізнес-проекту «Вектор на успіх» відбудеться практичний майстер-клас для всіх охочих, присвячений відкриттю власної справи з нуля.

П'ятеро власників бізнесу із чистим прибутком більше 1 000 000 грн на місяць поділяться досвідом та розкажуть по яким бізнес- правилам грає український ринок. 

Цьогоріч серія підприємницьких інтенсивів відбудеться у 5 містах України: Запоріжжі, Харкові, Львові, Миколаєві та Києві. Цілі організаторів - зібрати 2000 слухачів і до кінця 2019 року допомогти відкрити власні справи найактивнішим учасникам.

Незмінний спонсор проекту «Вектор на успіх» — бренд Baltika 7. В якості спікерів «Вектор на успіх» запрошує молодих українських підприємців із різних галузей, які не є постійними тренерами і не продають свої послуги із бізнес-освіти.

На учасників майстер-класу очікує 7 годин корисного контенту, воркшопи, мотиваційний блок, та чотири основні тематичні блоки, а саме:

«Бізнес з Китаєм» від Артема Степанчука

Артем – Власник бренду UFT, лідер з продажу трендових товарів в Україні . Розповість, Як і де шукати трендові товари та ідеї для бізнесу, як відкрити представництво в Китаї, та надасть покрокову інструкцію з оформлення та ведення бізнесу.

«Бізнес в Instagram» від Олександра Комашка

Олександр заснував мережу магазинів Apple Big Mag. Він з власного досвіду знає, як за перші місяці отримати прибуток від сторінки в Instagram, створити контент для найбільших органічних переглядів і ефективно співпрацювати з блогерами.

«Як відкрити власне кафе» від Вікторії Рейнікової

Вікторія – засновниця консалтингової компанії Bureau Business Ideas. Вона пояснить, як відкрити популярний заклад і не прогоріти, створити сильний бренд, що запам’ятається, і підготуватися до будь-яких перевірок закладу.

«Бізнес на Telegram» від власника компанії TelegramМонстр

Від нього ви дізнаєтеся, як отримати прибуток з найактуальнішого месенджера 2019 року, якими ботами та сервісами користуватися і де шукати ідеї для створення сторінок і вірусного контенту. 

Крім цього, учасники «Вектору на успіх» отримають ексклюзивний доступ до закритих бізнес-чатів і менторську підтримку спікерів проекту.

Участь у майстер-класі безкоштовна. Більше інформації та реєстрація на сайті:

https://vectoruspih.com.ua/

www.facebook.com/pg/vektornauspeh/