Меню

Святкуємо День святого Патріка разом із Guinness

17 березня 2017 року всі шанувальники легендарного ірландського бренду Guinness мають можливість приєднатися до грандіозного святкування Дня святого Патріка. Традиційно торжество проходить у багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні.

День святого Патріка щорічно відзначається 17 березня на шести континентах - від Дубліна до Дубая, від Лондона до Ліми, від Перу до Парижа, від Сіднея до Стокгольма. У цьому році понад 70 мільйонів людей відсвяткують День святого Патріка - національне свято в честь першого єпископа і борця за свободу Ірландії.

Між легендарним стаутом Guinness і Днем святого Патрика існує певний зв'язок. Обидва мають багату спадщину, але важливіше те, що Guinness відображає справжній дух цього свята. Він об'єднує друзів, котрі цього дня разом піднімуть келихи з пивом за спільні цінності та справжню дружбу.

Як завжди, до святкування Дня святого Патріка зможуть долучитися і українські шанувальники ірландського пива й традицій. Відзначимо, що в цьому році ця подія випадає на п'ятницю, а це означає, що на нас чекає цілий вікенд особливих веселощів - Вікенд святого Патрика, 17-19 березня. У ці дні діятимуть спеціальні ціни на пиво Guinness.

Тетяна Тертишна, менеджер із маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Бренд Guinness підтримує святкування Дня святого Патріка по всьому світу, і в цьому році ми хочемо, щоб люди зібралися разом і душевно поспілкувалися за келихом доброго пива. Щиро запрошуємо вас приєднатися до святкування в Україні разом з ТМ Guinness».

Із того самого дня в 1759 році, коли Артур Гіннес підписав договір оренди пивоварні St. James's Gate в Дубліні (Ірландія) терміном на 9000 років, і до цього дня компанія Guinness залишається відданою своїй світової місії, яка полягає в тому, щоб варити пиво неперевершеної якості. Сьогодні пиво Guinness продається у 150 країнах по всьому світу. Воно є невід'ємною частиною пабної культури Західної Європи і швидкими темпами завойовує популярність і в країнах Східної Європи. В Україні бренд Guinness представлений двома легендарними сортами Draught і Original.