Меню

Тренди на ринку напоїв: Carlsberg Ukraine взяла участь у бізнес-зустрічі «Напої України»

У Києві відбулася щорічна бізнес-зустріч «Напої України» для виробників напоїв, спеціалістів ритейлу та постачальників технологій і пакування.

Компанію PJSC Carlsberg Ukraine на заході представили – Анна​ Цільніцька, фахівчиня з продуктових інновацій, ​та Наталія Миндрул, провідна фахівчиня з продуктових інновацій, які розповіли про основні тренди, що впливають на галузь напоїв та їх споживання, а саме – вплив реклами, метавсесвіту, NFT; екології, пандемії та інфляції.

Анна та Наталія також підняли тему покоління Z та їхніх споживацьких впободань (унікальність, автентичність, використання соцмереж для просування продукту), провели огляд ринку напоїв, на якому зростає сегмент безалкогольного пива, а також представили новинки Carlsberg Ukraine у 2023 році.

У рамках програми заходу учасники розглянули тенденції світового ринку напоїв, досвід успішного створення брендів та інноваційні рішення у сфері виробництва, розливу та пакування напоїв. А також відбулася  традиційна внутрішня виставка, яка дає можливість продемонструвати власну, а також ознайомитися з трендами й інноваціями на ринку напоїв, інгредієнтами й обладнанням для їхнього виробництва, розливу та пакування.