Меню

Відкриття зі смаком солоду та хмелю

Декілька років тому, у старому сховищі данської пивоварні Carlsberg, працівники знайшли пляшку пива, виготовлену ще у 1883 році.

Виникла ідея: відтворити легендарний смак цього напою. Так, із застосування складних технологій, дослідники заново зварили найперший у світі високоякісний лагер. Процес вирощування ячменю, якість води, типи бочок для зберігання, форма пляшки, етикетка — усе це вийшло точно таким, як у XIX столітті.

Це унікальний і безпрецедентний випадок, адже фахівцям вдалося відтворити лагер, який вважається прабатьком більшості сучасних сортів пива. Він виробляється з оригінальної чистої культури дріжджів, розробленої у лабораторії Carlsberg. Чиста культура подарувала можливість готувати пиво зі стабільним смаком і якістю при кожному варінні. Науково-дослідницька лабораторія Carlsberg ніколи не тримала свої досягнення у секреті, тож дріжджі могли вільно одержати пивовари з усього світу. Так відбулася справжня революція в галузі пивоваріння, а сьогодні в майже кожній пляшці пива є трохи від Carlsberg.

25 серпня, о 02:00, на телеканалі ICTV покажуть історію неймовірної пивної знахідки у передачі «Відкриття зі смаком солоду та хмелю». Прем’єра українською мовою відбудеться за підтримки торгової марки Carlsberg.