Меню

Івана Кравцова призначено старшим директором із правових питань Carlsberg Ukraine

З 14 червня 2016 року Івана Кравцова призначено старшим директором із правових питань Carlsberg Ukraine з підпорядкуванням генеральному директору Євгену Шевченко та функціональним підпорядкуванням віце-президенту з правових питань Східного регіону Carlsberg Group Антону Рогачевському. Раніше Іван працював в Shell Retail Ukraine на позиції керівника юридичного департаменту.

На новій посаді Іван Кравцов відповідатиме за ведення правового супроводу діяльності компанії. У сферу професійних обов'язків Івана входить управління ризиками, представлення інтересів компанії у державних установах.

Іван Кравцов закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Іван є професіоналом у своїй сфері з більш ніж 10-річним досвідом роботи у великих міжнародних FMCG-, B2B- та Retail-компаніях України. Його кар'єра розпочалася в 2003 році в українській дочірній структурі компанії «Інтер РАО ЄЕС» з позиції юриста. У 2005-му Івана було запрошено на аналогічну посаду в компанію «Procter&Gamble Україна», де в наступні роки займав також позиції юрисконсульта та старшого юрисконсульта.

У 2009 році Іван перейшов у компанію Shell Retail на позицію керівника юридичного департаменту, де відповідав за повний правовий супровід господарської діяльності організації. За час роботи в Shell Retail Іван супроводжував розвиток і реорганізацію бізнесу, керував великим портфелем судових справ різних категорій. Він побудував команду юридичного департаменту і сформував правову політику компанії.

Євген Шевченко, Генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine:«Ми раді вітати досвідченого фахівця у нашій команді! Впевнений, його знання і досвід допоможуть нам продовжувати розвиток та перемагати конкурентів на ринку».