Меню

Визначено фіналіста Young Global Pioneers в Україні

Компанія Carlsberg Ukraine оголосила фіналістку українського відбору міжнародної навчальної програми Young Global Pioneers. Нею стала Олена Онуфрів із м. Київ. Відбір проходив протягом лютого-березня 2019 року. Загалом організатори отримали більше 100 заявок на участь у програмі.

На фінальній співбесіді Олена презентувала себе як талановиту та мотивовану претендентку – дослідницю та громадську активістку.

«Я мрію створити освітню організацію, щоб допомагати студентам безкоштовно проходити навчання за кордоном за програмами обміну, а також проводити освітні фестивалі в Україні. Переконана, що участь у Young Global Pioneers допоможе мені в цьому. Як студентка напрямку «Соціологія», я зацікавлена у здобутті міжнародного досвіду, а Young Global Pioneers – один з ключових способів реалізації мого задуму», — розповіла Олена.

Вона продемонструвала позитивне мислення і була неймовірно активною протягом всього інтерв'ю.

Вже цього літа Олена відправиться у тритижневу мандрівку до Танзанії у рамках програми Young Global Pioneers. Це навчальна програма у форматі тритижневої подорожі для дівчат та хлопців віком від 19 до 25 років з різних країн планети. Мета – встановити дружні зв’язки між молоддю з лідерськими якостями, яка планує присвятити життя впровадженню корисних інновацій.

Результатом спільної подорожі за програмою є глобальна мережа людей, які допомагають і надихають одне одного впродовж життя. Програма подорожі розпланована таким чином, щоб зосередити учасників на отриманні інтуїтивного навчального досвіду, змінах у стилі мислення та відчуттях.

Місія проекту – розворушити в майбутніх відповідальних лідерів цікавість до впровадження своїх ідей, налагодити міжкультурне розуміння, розвинути здатність до співчуття та прагнення змінюватися і змінювати світ довкола сучасними методами.

Організаційну підтримку проекту в Україні цього року здійснює компанія Carlsberg Ukraine, що постійно приймає участь у соціальних та культурних ініціативах в Україні.