Меню

Якби Carlsberg робив шоколад: пивний бренд створив тимчасовий бар зі справжнього шоколаду!

До католицького Великодня Carlsberg втілив свою неймовірну творчу ідею: тимчасовий бар у Лондоні, який повністю зроблений з шоколаду! Біля стіни пивоварні Truman Brewery в Шордичі з'явилась тимчасова конструкція під назвою «Якби Carlsberg робив шоколадні бари» у вигляді гігантської шоколадної плитки.

У день відкриття Carlsberg зняв фольгу з передньої частини бару, і перед відвідувачами постав повністю діючий тимчасовий бар глибиною три метри, який був спеціально відкритий перед офіційними вихідними в честь святкування Великодня.

У барі шириною п'ять метрів і висотою два метри можна було знайти витіюваті шоколадні елементи, які зазвичай присутні в традиційних британських пабах.

Найяскравіші моменти - це шоколадна мішень для гри в дротики ручної роботи, ретельно зроблені шоколадні барні стільці та вироблений на замовлення шоколадний телевізор, екран якого показує один із найвеличніших для Англії моментів на Кубку світу.

Відвідувачів безкоштовно пригощали половиною пінти крижаного пива Carlsberg, яке подається в зробленій на замовлення склянці з молочного шоколаду з гравіюванням Carlsberg.

Шоколадний скульптор та кулінарний художник Пруденс Стейт (Prudence Staite), творець скульптури Вінстона Черчілля з хліба в натуральну величину, співпрацював з брендом при проектуванні бару, виробництво якого зайняло більше трьох місяців.

В цілому для будівництва закладу знадобилося півтонни шоколаду, і, зрозуміло, він був повністю їстівним.