Меню

Юлія Стельмах очолила PR- і GR-напрями в компанії Carlsberg Ukraine

У вересні 2021 року Юлію Стельмах призначили старшою директоркою по роботі з органами державної влади та з корпоративних питань Carlsberg Ukraine. Вона відповідає за внутрішні та зовнішні комунікації компанії, взаємодію з органами державної влади, а також розвиток напряму корпоративної соціальної відповідальності.

Юлія має 7-річний досвід роботи у сфері зв’язків з органами державної влади та комунікацій. Професійну діяльність розпочала з посади юриста, а з 2015 року працювала в Американській торговельній палаті в Україні, де пройшла шлях від координатора роботи комітету з питань харчової промисловості до керівника трьох напрямів – харчова промисловість, ритейл і питання права інтелектуальної власності. Юлія приєдналась до Carlsberg Ukraine у 2019 році на посаду старшої менеджерки по роботі з органами державної влади.

Юлія Стельмах має диплом магістра за спеціальністю «Регулювання міжнародної торгівлі» Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, додатково вона пройшла курс навчання в University of Salford (Манчестер, Велика Британія).