Меню

Зустрічайте новий формат S&R Garage

Лінійка освіжаючих напоїв S&R Garage розширює свій асортимент упаковок. У серпні хард дрінки з'являться у продажу в банках об'ємом 0,5 літра.

Перший налив напоїв у банки відбувся 3 серпня 2016 року на Київському заводі Carlsberg Україна. Очікується, що продукт у новій упаковці надійде в продаж у найближчі дні. З появою даного формату упаковки, смак і склад напоїв S&R Garage не змінюється. Основні елементи дизайну і стилістика також залишаються незмінними. Орієнтовна вартість S&R Garage в банці складе 14,60 грн.

Нагадаємо, S&R Garage - це алкогольний напій з освіжаючим смаком, розроблений на основі класичних американських рецептів. Він є абсолютно новим для України напоєм категорії Hard Drink. На сьогоднішній день лінійка представлена двома смаками: Hard Lemon зі смаком лимона і Hard Lemon Tea з характерною терпкою ноткою і смаком лимонного чаю, які продаються в оригінальних скляних пляшках ємністю 0,44 літра, а тепер ще й в банках 0,5 л.

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Освіжаючі напої S&R Garage сподобались українцям - ми можемо впевнено заявити про це, проаналізувавши динаміку продажів нового бренду. Саме тому ми вирішили запропонувати покупцям новий формат упаковки улюблених напоїв, щоб задовольнити зростаючий попит на них».