Меню
dali-image-to-recrop.jpg

НУЛЬ вуглецевого сліду

Зміна клімату - це серйозна проблема, і тому для нас важливо бути частиною її вирішення. Для цього ми концентруємося на зниженні негативного впливу від діяльності наших пивоварень:

- усуненні викидів вуглекислого газу за рахунок використання сприятливих для клімату технологій;
- залученні нашого виробничо-збутового ланцюжка для зниження вуглецевого сліду при виробництві пива.

carbon-info-hero-3.png

Що ми робимо?

IMG_3590.JPG

Використання СО2

Ефективне використання вуглекислого газу дозволило нам значно скоротити його споживання на виробництві, що дало можливість поліпшити продуктивність виробничого процесу

1

раз на рік Carlsberg Ukraine підтверджує відповідність міжнародним стандартам ISO

10%

зниження нашого загального споживання електроенергії у 2018 році відносно 2017 року

20%

зниження нашого загального споживання теплової енергії у 2018 році відносно 2017 року

Зміна клімату загрожує якості життя та здоров’ю людей у всьому світі. Ми прагнемо діяти рішуче, аби досягти нульового вуглецевого сліду. Міжурядова група експертів з питань зміни клімату (The Intergovernmental Panel on Climate) випустила критичні застереження щодо глобального потепління на 2°C і більше.

Ми прагнемо зменшити вуглецевий слід і діємо відповідно до Паризької угоди. Головна мета Паризької кліматичної угоди - не допустити зростання глобальної середньої температури більше 2°C (по можливості – не більше 1,5°C) відносно показників до початку промислової революції.

В Carlsberg Ukraine успішно впроваджена і функціонує інтегрована система менеджменту на відповідність міжнародному стандарту ISO 14001, це міжнародний стандарт, що містить вимоги до системи екологічного управління (Environmental Management System)

 Інтегрована система менеджменту представляє собою систематичний і логічний підхід до управління і дозволяє приймати найбільш оптимальні стратегічні та операційні рішення, що охоплюють всі значущі аспекти, що сприяють ефективному функціонуванню організації, як з точки зору якості, так і турботи про навколишнє середовище або охорони здоров'я і безпеки праці.

 

SLAVUTICH_IN230714img_7538.jpg

Споживання біогазу

Вже кілька років поспіль ми працюємо над скороченням споживання природних ресурсів на своїх виробничих майданчиках. За останні три роки ми досягли відмінних результатів щодо зниження споживання енергоносіїв, при незмінних умовах виробництва

У 2018 році Carlsberg Ukraine вдалось істотно скоротити використання природного газу, завдяки альтернативному джерелу енергії – біогазу. Біогаз виробляється при очистці стічних вод на очисних спорудах перед викидом у міську каналізацію.

В 2018 році 11,9% природного газу було заміщено біогазом.

carls__0130.jpg

Ми підтримуємо високий рівень об’ємів повторного використання скляних пляшок

Carlsberg Ukraine повторно використовує скляні пляшки аби зменшити викиди CO2 в навколишнє середовище, зекономити природні ресурси, знизити темпи зростання сміттєвих полігонів.
В 2018 році Carlsberg Ukraine повторно використала близько 132 млн скляних пляшок, що складає 44% від об’єму вторинних продажів пива у скляній тарі.

  

1,2т

природної сировини (в тому числі 0,59 тонни кварцового піску, 0,172 тонни вапняку 0,186 тонни соди і 0,072 тонни польового шпату) витрачається для виробництва 1 тонни нових пляшок

4мВт

електроенергії на годину витрачається для виробництва 1 тонни нових пляшок. Енергії, яка йде на створення всього однієї пляшки, вистачить на 7-годинну роботу комп'ютера і на добу роботи енергозберігаючої лампи

114%

співвідношення вартості зворотної пляшки до нової, тобто така тара обходиться більше ніж в два рази дешевше. Ця різниця впливає на ціну товару для кінцевого споживача

bottles-factory.jpg

Carlsberg Group

представила дизайн нової біорозкладаної пляшки з деревного волокна на конференції «Сталий розвиток брендів - 2016» у Копенгагені

«Cучасний підхід» на шляху до сталого майбутнього

Carlsberg Group представила новий дизайн біорозкладаної пляшки з деревного волокна на конференції в Копенгагені. Мета конференції - надихнути компанії на успішне ведення бізнесу через впровадження інновацій та «сучасний підхід» на шляху до сталого майбутнього.

У рамках спільноти Carlsberg Circular Community в 2015 році Carlsberg Group спільно з датською компанією EcoXpac, що займається упакуванням, запустила проект з розробки пивної пляшки з деревного волокна. Волокно складається з екологічно раціональних джерел, де інтенсивність відновлення (висадки нових дерев) компенсує темпи вирубки. Перший прототип такої пляшки було представлено в січні 2015 року професором Флеммінгом Бесенбахером (Flemming Besenbacher), головою Фонду Carlsberg, на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Наприкінці 2019 року Carlsberg Group повторно представить вдосконалений дизайн біорозкладаної пляшки та продемонструє нові розробки з її модернізації. 

  

Новий дизайн

Новий дизайн пивної пляшки було розроблено партнерами Carlsberg Group, що входять до складу співтовариства Carlsberg Circular Community, і датською студією промислового дизайну «CP+B Copenhagen and Kilo». Прототип нової упаковки виконано на основі фірмового стилю Carlsberg і показує, як буде виглядати ця пляшка, коли з'явиться на ринку.

Розробка біорозкладаної пляшки з деревного волокна стане значущою віхою в інноваційній діяльності в сфері сталого розвитку. Волокно для виробництва пляшок буде отримано з екологічно раціональних джерел, де інтенсивність відновлення (висадки нових дерев) компенсує темпи вирубки. Нова пляшка буде розкладатися, перетворюючись в екологічно безпечні матеріали, навіть в тому випадку, якщо її викинуть в недозволеному місці, в основі проекту лежить намір зробити її частиною системи управління відходами, аналогічної збору і переробки скляних пляшок і алюмінієвих банок сьогодні.