Меню
caution.png

НУЛЬ нещасних випадків

Ми прагнемо, щоб наші працівники та підрядники почувалися безпечно, виконуючі свої повсякденні ділові обов’язки. Наша головна мета полягає у тому, щоб запровадити культуру праці із нульовим рівнем нещасних випадків.

Наша ціль - скорочення кількості нещасних випадків з року в рік до 2030 р.

культура.png

Усі працівники повинні дотримуватися певних процедур напрямку Охорони праці і безпеки, які мінімізують ризики та попереджають нещасні випадки. Робітники повинні надягати засоби особистого захисту, дотримуватися правил руху по пішохідним проходам та траєкторіям навантажувачів, а також стежити за своєчасним блокуванням та відповідним маркуванням механізмів під час їх огляду та технічного обслуговування.

Вони також повинні дбати одне про одного. Якщо хтось помітить, що його колега наражається на небезпеку на території заводу, він без усяких вагань втрутиться та попередить колегу про можливу загрозу.

Це і є культура, до якої ми прагнемо.

boilers-1.jpg

Три кроки до нашої мети

Наша програма підвищення свідомості співробітників з метою повного запобігання нещасних випадків включає наступні дії:

  1. Навчання керівництва: навчальна програма з охорони здоров’я та техніки безпеки, у ході якої керівництво вчиться розуміти, відзначати та позитивно підкріплювати безпечну поведінку, якої їм треба досягти на робочому місці.
  2. Покращена комунікація: має на увазі більш відкрите та регулярне повідомлення наших пріоритетів та практичних рекомендацій. Вона включає ініціативу «ZERO ACCIDENTS» (нульовий рівень нещасних випадків) та перевірку всіх умовних позначень та знаків, що стосуються охорони здоров’я та техніки безпеки на наших об’єктах.
  3. Впровадження процедур: наші загальні правила та процедури роз’яснюють, як ми працюємо із питаннями охорони здоров’я та техніки безпеки. Завдяки ним ми намагаємося завчасно виявити усі великі риски та запобігти їм.
Zero Accidents_logo_V2.jpg

 

Ціль 2030:

0% випадків із втратою працездатності

Ціль 2022:

зменшення кількості нещасних випадків кожного року