Меню
Microsoftteams Image

DIVERSITY&INCLUSION

Для нас успіх компанії полягає у різноманітності наших людей, сортів пива та брендів.

У Carlsberg Ukraine ми розвиваємо людей з глобальним мисленням, розумінням культури та міжнародним досвідом.

Це є запорукою того, що наша організація залишається гнучкою та готовою до подальшого зростання.

Bottles Factory (1)

Визнаючи та сприймаючи різні точки зору та досвід, а також створюючи рівні можливості у межах всієї організації, ми отримуємо конкурентну перевагу та використовуємо ефект різноманітності для зростання бізнесу. Ми готові розглядати кожного, незалежно від статі, національності, раси, віросповідання тощо.

В лютому 2020 у нас була впроваджена політика щодо особистісного різноманіття і врахування індивідуальних особливостей.

Мета її полягає у створенні інклюзивного різноманітного робочого середовища, де різноманітність процвітає на підтримку наших стратегічних цілей та пріоритетів.

Bottles Factory

Політика має чотири основи:

Глобальне мислення. Розвивати людей з глобальним мисленням, розумінням культури та міжнародним досвідом. Забезпечити рівні можливості для розвитку, вирішуючи питання, пов’язані з інклюзивною поведінкою, несвідомим упередженням та розумінням культури.

Інклюзивне лідерство. Прагнемо до інклюзивного лідерства - коли наші лідери забезпечують можливість нашим співробітникам бути найкращими як у професійному , так і в особистісному сенсі. Поширення інклюзивної моделі лідерських ролей та  заохочення співробітників з інклюзивною поведінкою.

Різноманітна база талантів. Ми хочемо об’єднати у нашій команді людей з різним мисленням, культурою та походженням. Безупередженість в поглядах, комунікаціях та робочому середовищі.

Рівні можливості. Визнання та сприйняття індивідуальних особливостей кожного. Особистісне різноманіття знаходиться у кожній соціальній ідентичності, такій як стать, вік, культура, національність, етнічна приналежність, фізичні здібності, політичні та релігійні переконання, сексуальна орієнтація та інші ознаки. Важливо надавати кар’єрні можливості талановитим співробітникам і розвивати лідерів незалежно від віку, статі, особистих переконань.

Bottles Factory (2)

Наші кроки:

  • На сьогодні в компанії жінки складають 37% від загальної кількості працівників; у правлінні компанії з 6 чоловік 2 жінок.

  • 4% від загальної кількості працівників становлять люди з інвалідністю.

  • Нашим працівникам від 21 до 70 років.

  • У компанії люди спілкуються трьома мовами і при цьому ми чудово розуміємо один одного.

  • Надаємо підтримку психолога, щоб адаптувати наших працівників до роботи в нових умовах. Допомагаємо сім’ям з дітьми адаптуватись до роботи у віддаленому режимі.

Bottles Factory (3)

Наші прагнення:

  • Збільшувати кількість жінок на ключових посадах.

  • Мати рівну кількість чоловіків і жінок, які навчаються на лідерських програмах та становлять кадровий резерв.

  • Дотримуватися рівних можливостей та уникати упереджень при відборі персоналу.

  • Надавати рівні можливості для професійного та особистісного розвитку усім співробітникам.

  • Розвивати лідерів з інклюзивними цінностями, прийняттям і розумінням потреб підлеглих, повагою та толерантністю по відношенню до інших.