Меню
SAIL22_KeyImage_BOAT.jpg

SAIL '22

Стратегія Carlsberg Group

Стратегія SAIL '22 була запущена у березні 2016 р. для того, щоб підсилити наші ключові напрямки бізнесу, створити умови для зростання компанії в заданих напрямках і принести більше прибутку нашим акціонерам.

Місія стратегії SAIL '22 полягає в тому, щоб досягти статусу найбільш Успішної, найбільш Професійної та найбільш Привабливої пивоварної компанії на обраних нами ринках.

Стратегія SAIL'22 зосереджена на трьох ключових пріоритетах: «Зміцнення основних брендів», «Стійке зростання» та «Створення культури переможців». Ми обрали саме ці напрямки, адже їх розвиток дозволить нам забезпечити посилене зростання вартості для наших акціонерів.

Carlsberg Group розробила стратегію SAIL'22 на базі багаторічного досвіду роботи компанії на світових ринках та широкого обсягу накопичених знань, адже ми прагнемо підтримати корпоративну культуру командної роботи та забезпечити швидку реалізацію наших амбітних цілей.

Наша подорож триває вже 5 рік і наразі її результати підтверджують нашу впевненість, що SAIL'22 і надалі допомагатиме нам підвищувати доходи та чистий прибуток компанії.

 

 

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ SAIL 22

Деякі компанії знаходяться у пошуку сенсу свого існування. В нас він був з самого початку.

Кожного дня ми прагнемо до досконалості.

Ми намагаємося варити наше пиво все краще і краще; пиво, яке завжди в центрі подій, що зближують людей.

Нас не влаштовує миттєва вигода, адже ми можемо створити краще майбутнє для всіх нас.

ВАРИМО ПИВО ДЛЯ КРАЩОГО СЬОГОДНІ ТА ЗАВТРА.

Як Успішна компанія, ми піклуємося про зростання валового та чистого прибутку.

Як Професійній компанії, нам немає рівних в якості сервісу наших клієнтів. Ми досягаємо цього завдяки підвищеній увазі до потреб споживачів, роботи з клієнтами, управлінню категоріями товарів, а також швидкості реалізації інновацій у сфері логістики.

Як Приваблива компанія, ми приділяємо ключову увагу створенню загальних цінностей для акціонерів, співробітників і суспільства. 

Для досягнення нашої мети, стратегія SAIL'22 зосереджена на чотирьох ключових пріоритетах:

  1. Зміцнення наших позицій: ми будемо використовувати наші сильні пивні бренди і їх позиції на ринку, щоб стимулювати зростання.
  2. Стійке зростання: ми хочемо стимулювати зростання в регіонах і сегментах, де ми бачимо довгострокові можливості для розвитку.
  3. Створення цінностей для акціонерів: ми намагаємося забезпечити посилене зростання вартості для наших акціонерів.
  4. Створення культури переможців: ми створимо культуру переможців, щоб забезпечити ефективну взаємодію всередині Групи.

ХОЧЕШ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

Попереду ще багато цікавого