Меню

Олег Хайдакін очолив список кращих топменеджерів України

Керувати бізнесом під час війни — завдання для сміливих та досвідчених. Рятувати компанії та людей, формувати нові плани розвитку, ухвалювати антикризові рішення, шукати шляхи та вірити у перемогу — лише деякі важливі для сучасних управлінців місії. Видання «Фокус» зібрало 33 кращих українських керівників воєнного часу у новому рейтингу топменеджерів. До списку лідерів у галузі харчової промисловості увійшов і генеральний директор PJSC Carlsberg Ukraine – Олег Хайдакін.

Ніколи раніше на долю керівників підприємств і компаній не випадало так багато випробувань, як у 2022, 2023 та, звісно, і у 2024 році також. Агресія Росії, окупація регіонів, а разом з тим і виробничих потужностей, багатомільйонні, а подекуди і багатомільярдні втрати через влучання внаслідок обстрілів ЗС РФ, дефіцит необхідних для функціонування бізнесу кадрів — це лише частина питань, які поставали перед топменеджерами протягом останніх двох років.

Понад два роки війни — складне випробування для всіх. За цей час керівники компаній набули такого досвіду, що вже мало хто з них побоюється чергового шторму. Вони долають усі труднощі, аби врятувати свої команди, налагодити логістику, мати можливість збільшити суму податків та, звісно, щоб постійно донатити і розвивати проєкти, спрямовані на допомогу мешканцям України та ЗСУ.

Торгівля та харчопром — галузі, які є справжніми драйверами української економіки. Внесок роздрібної та оптової торгівлі у ВВП України становить майже 14%, і навіть повномасштабна війна не змогла похитнути її позиції. А харчопром не лише відкриває нові ринки збуту в ЄС, але й підтримує аграріїв під час війни.

Промисловці продовжують інвестувати у виробництво і будують нові підприємства. Український продовольчий бізнес впроваджує нові бізнес-моделі. Серед лідерів рейтингу кращих топменеджерів за версією Фокусу в галузі харчової промисловості Олег Хайдакін, PJSC Carlsberg Ukraine. У 2023-му компанія запустила нову лінію розливу на заводі у Києві. Завдяки цій інвестиції потужність виробництва продукції у банках зросла на 80%. Ба більше, Сarlsberg Ukraine підтримує аграріїв під час війни, адже використовує для виготовлення продукції виключно український ячмінь, придбаний у локальних виробників, зокрема із Запорізької, Київської областей.

Дізнатися увесь список переможців