Меню
1 5

«Разом до НУЛЯ і не тільки» – наша стратегія зі сталого розвитку, що складається з наших амбіцій і конкретних цілей, які стосуються питань навколишнього середовища, соціальної сфери та управління (ESG), які є найбільш важливими для нашого бізнесу та суспільства в цілому. Працюючи над досягненням цих цілей, ми втілюємо необхідні заходи та ініціативи, щоб досягти наших цілей у 2030 і 2040 роках.

«Разом до НУЛЯ і не тільки» є нашою відповіддю на глобальні виклики – нерівність, зміна клімату та дефіцит води, а також на все більшу увагу суспільства до здоров’я та добробуту. Програма ґрунтується на нашій меті пивоваріння для кращого сьогодні та завтра та є частиною нашої загальної корпоративної стратегії.

У досягненні наших цілей ми працюємо над тим, щоб відповідально керувати найбільш суттєвим впливом нашого бізнесу, одночасно вживаючи заходів, які сприяють позитивному розвитку суспільства. Ми досягнемо своїх цілей у партнерстві з нашими постачальниками, клієнтами, споживачами та спільнотами, де ми працюємо, разом йдучи до НУЛЯ і не тільки.

Впроваджуємо відповідальний розвиток у життя

Ми зосереджуємо увагу на чотирьох ключових напрямках