Меню
Colourbox42934045 1 1

НУЛЬ безвідповідального споживання

Ми пишаємося нашим пивом. Воно є важливою складовою багатьох приємних подій, які об'єднують людей. Однак безвідповідальне вживання пива може перетворити ці позитивні моменти в проблемні.

Наше бачення кращого майбутнього - це суспільство, в якому немає безвідповідального вживання алкоголю, керування автомобілем в нетверезому стані та продажу алкоголю неповнолітнім. Лише помірне споживання і позитивні враження.

Для того, щоб уникнути випадків безвідповідального споживання, ми прагнемо надати альтернативні безалкогольні продукти, які допоможуть споживачам зробити усвідомлений і відповідальний вибір. Крім того, ми охоче співпрацюємо з партнерами, які можуть допомогти нам в цьому напрямку.

Що ми робимо?

1390Х645 3

Ми продовжимо сприяти розвитку відповідальної поведінки через наші бренди, паковання і місцеве партнерство.

Зловживання алкоголем — це суспільна проблема із багатоплановими причинами, тож заради її вирішення всім зацікавленим сторонам необхідно об’єднати зусилля. Саме тому ми співпрацюємо разом із нашими партнерами над пошуком спільних рішень.

У 2016-2022 роках ми працювали з групами захисту споживачів, неурядовими організаціями, роздрібними торговцями, добровільними організаціями, правозахисними органами та іншими броварнями. Ось декілька прикладів:

Shutterstock 790436329

Ми приєдналися до глобальної акції "Всесвітній день відповідального споживання пива"

Протягом декількох років, Carlsberg Ukraine і AB InBev Efes організовують акції, які спрямовані на підвищення обізнаності  продавців роздрібних магазинів і на допомогу батькам підлітків.

 

У вересні співробітники обох компаній одягають брендовані футболки із закликами не продавати алкоголь неповнолітнім та відвідують торговельні точки, щоб ще раз нагадати продавцям, чому не можна бути байдужими до цієї проблеми. Наші представники залишають у місцях продажу особливі подарунки, які нагадують продавцям про захід.

Також, у мережі Faceboоk проходить флешмоб #будьмо_відповідальні. Ми запрошуємо кожного дорослого приєднатися, розмістивши рамку із закликом на своєму аватарі. Таким чином, усі, хто підтримує акцію, можуть заявити про свою позицію.

Shutterstock 1145449343

Чек-лист для батьків #будьмо_відповідальні

Разом з AB InBev Efes ми запустили діджитал-проєкт «Чек-лист для батьків #будьмо_відповідальні». Для участі у ньому запрошенні провідні українські психологи. Експерти підготували цикл відеорекомендацій, що допоможуть батькам знайти підхід до своїх дітей. Не забороняти та повчати, а шукати причини – ось ефективний шлях, щоб застерегти підлітків від алкоголю.

Психологи вважають, що найчастіше дітей штовхає до випивки відсутність довіри до батьків та труднощі у спілкуванні з ними. Тому чек-лист – це практичні кроки, які допоможуть збудувати стосунки з підлітками на основі взаємоповаги, любові та довіри.

Відео відповідають на питання:

—    як спілкуватися з підлітками, щоб вони не просто слухали, а чули батьків;

—    які кроки дорослих провокують дітей випивати;

—    що робити, якщо від дитини пахне алкоголем;

—    коли та як ефективно говорити з дітьми на тему алкоголю;

—    як збудувати такі стосунки, за яких алкоголь підлітка не цікавитиме.

Sep 0681

Скажи «Ні!» безвідповідальному споживанню пива разом із Carlsberg Ukraine та AB InBev Efes Україна

Пивовари кажуть «Ні!» безвідповідальному споживанню пива В 2020 році компанії Carlsberg Ukraine та AB InBev Efes Україна вкотре долучилися до Global Beer Responsible Day («Всесвітній день відповідального споживання пива», скор. «GBRD»). Результат співпраці – просвітницька кампанія, покликана знизити рівень безвідповідального споживання алкоголю в Україні.

Цьогорічний нестандартний соціальний проєкт від AB InBev Efes Україна  та Carlsberg Ukraine гучно заявляє: «Скажи “НІ!”».

Коли неповнолітні друзі пропонують випити…
Коли родичі кажуть, що дитина вже виросла, тож нехай спробує…
Коли в магазині касир, не перевіряючи документи, продає дітям алкоголь…

 

ХОЧЕШ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

Попереду ще багато цікавого