Меню
888

НУЛЬ вуглецевого сліду

Ми продовжимо реалізовувати наші зобов’язання «Разом до НУЛЯ», зокрема досягнення НУЛЯ викидів вуглецю від наших пивоварень і зниження вуглецевого сліду від готової продукції на 30 % до 2030 року. І не тільки, ми рухатимемося далі у досягненні нової цілі – чистого НУЛЯ вуглецевих викидів по всьому ланцюгу створення вартості до 2040 року.

Carbon Info Hero 3

Що ми робимо?

1390Х645

У досягненні нашої амбіції і цілей зі зниження вуглецевого сліду ми будемо вживати конкретні заходи по всьому ланцюгу створення вартості й ефективно використовуватимемо зниження вуглецю для наших нових цілей і заходів у сфері сільського господарства і пакування.

Зміна клімату загрожує якості життя та здоров’ю людей у всьому світі. Ми прагнемо діяти рішуче, аби досягти нульового вуглецевого сліду. Міжурядова група експертів з питань зміни клімату (The Intergovernmental Panel on Climate) випустила критичні застереження щодо глобального потепління на 2°C і більше.

Ми прагнемо зменшити вуглецевий слід і діємо відповідно до Паризької угоди. Головна мета Паризької кліматичної угоди - не допустити зростання глобальної середньої температури більше 2°C (по можливості – не більше 1,5°C) відносно показників до початку промислової революції.

В Carlsberg Ukraine успішно впроваджена і функціонує інтегрована система менеджменту на відповідність міжнародному стандарту ISO 14001, це міжнародний стандарт, що містить вимоги до системи екологічного управління (Environmental Management System)

 Інтегрована система менеджменту представляє собою систематичний і логічний підхід до управління і дозволяє приймати найбільш оптимальні стратегічні та операційні рішення, що охоплюють всі значущі аспекти, що сприяють ефективному функціонуванню організації, як з точки зору якості, так і турботи про навколишнє середовище або охорони здоров'я і безпеки праці.