Меню
Colourbox55056991 1 1

НУЛЬ втрат води

Ми продовжимо наш намічений у програмі «ЦІЛЬ 4 НУЛІ: разом заради майбутнього» шлях, щороку вдосконалюючи ефективність у використанні води, рухаючись до досягнення передової у галузі глобальної цілі скоротити втрати води до рівня 2,0 гл/гл, і підтримуючи показник у 1,7 гл/гл на пивоварнях у районах високого ризику. На пивоварнях у районах високого ризику ми рухатимемося далі, встановивши нову ціль – поновити 100 % запасів води, використаних на цих пивоварнях.

Що ми робимо?

1390Х645 4

Ми відкоригували глобальну ціль ефективності з 1,7 гл/гл у середньому до 2,0 гл/гл у середньому для того, щоб оптимізувати розподіл наших ресурсів і розширити переваги для громад у районах високого ризику.

 

По суті, попередня ціль вимагала інвестицій у райони з низьким ризиком зменшення водних ресурсів, які не приносили достатніх переваг Carlsberg або місцевим громадам, щоб виправдати ці інвестиції, тоді як цими інвестиціями можна було б розпорядитися інакше. Тому, рухаючись уперед, ми вирішили краще розподілити ці інвестиції та спрямувати їх на програми поновлення запасів води, завдяки чому наші інвестиції опинилися там, де вони справді потрібні.

 

Хочеш дізнатися більше?

Попереду ще багато цікавого