Меню

Carlsberg і суспільство

Ми інвестуємо в культуру і науку, дбаючи про суспільство та керуючись головними принципами Фонду Carlsberg, які ще в 1876 році сформував наш засновник Я.К. Якобсен

 

 Фонд Carlsberg - це один з найстаріших комерційних фондів світу. Під його дахом пліч-о-пліч процвітають амбіційна пивоварна компанія та різні ініціативи з підтримки престижних наукових відкриттів, стипендій, творів мистецтва і культури. За підтримки Фонду було зроблено багато історично важливих наукових відкриттів. 

Так, в 1883 році вперше в історії пивоваріння професор Еміль Крістіан Хансен вивів чисту культуру пивоварних дріжджів Saccharomyces Carlsbergensis. А в 1909 році професор Серен Педер Лауріц Серенсен розробив шкалу pH. Крім того, Нільс Бор і Август Крог кілька років вели роботу за підтримки Фонду Carlsberg. Фонд Carlsberg піклується про культуру, сприяючи розвитку та постійно підтримуючи Датський Музей національної історії в замку Фредеріксборг. У ньому зберігається та постійно поповнюється хроніка історії Данії з доби середньовіччя по сьогоднішній день. Фонд «Новий Carlsberg» постійно фінансує Гліптотеку «Новий Carlsberg», де зберігається безцінна колекція грецьких і римських статуй, єгипетських знахідок і робіт французького імпресіонізму.

Ми підтримуємо освіту

Надихаючись прикладом нашого засновника Я.К. Якобсена, ми сприяємо розвитку різноманітних освітніх програм, проектів та студентських організацій. Крім того ми робимо свій внесок у створення стипендій для обдарованої молоді

Генеральний директор Carlsberg Ukraine Євген Шевченко став ментором молодих українських підприємців в рамках проекту «CEO for U», що реалізується Європейською Бізнес Асоціацією. Проект «CEO for U» - це конкурс, який розігрує консультації провідних топ-менеджерів європейських і світових компаній, представлених в Україні. Його учасниками можуть стати молоді українські підприємці, які виробляють якісні та інноваційні товари або надають соціально корисні послуги на території України.

"Мені цікаво ділитися знаннями і бути корисним"

Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine

У 2019 році

Ми надали благодійну допомогу Українському католицькому університету Львова, де навчаються обдаровані студенти

Більше про університет

Ми підтримуємо мистецтво

Ми провели Portrait Now! 2019

Portrait Now! - міжнародний конкурс для всіх поціновувачів портретистики, покликаний розкрити красу як класичного, так і сучасного підходів до мистецтва. Організатором конкурсу незмінно виступає Фонд Carlsberg, який активно інвестує в розвиток культури ще з 1882 року. Тоді засновник компанії пивовар Я. К. Якобсен відкрив Музей національної історії в замку Фредеріксборг (Данія). Щоб зацікавити суспільство в портретному живописі, музей з перших років свого існування замовляв художникам портрети знаменитостей.

З нагоди 300-річного ювілею Львівської пивоварні, ми
виступили спонсорами художньої виставки «Зрілість», де вперше побачили світ раритетні полотна портретного живопису XVII-XVIII ст.

    

На виставці були представлені картини відомих митців, переважно італійської, іспанської та австрійських шкіл живопису, а також  роботи невідомих художників. Для показу були обрані портрети зрілих людей, що у свій час досягли найвищого духовного, фізичного й інтелектуального розвитку та визнання у суспільстві. Куратори відібрали портрети для презентації  «Зрілості» у фондосховищах європейського мистецтва ЛНГМ. Більшість полотен довелося реставрувати. Мистецька цінність запропонованих картин полягає в тому, що вони стали безкомпромісним літописом свого часу, в якому з надзвичайною об'єктивністю і глибокою художністю розкрито не лише образ окремої людини,  але духовну та емоційну наповненість періоду XVII-XVIII століть.

Ми очолили список компаній з найстабільнішою репутацією в Україні

Carlsberg Ukraine посіла перше місце рейтингу «Репутаційні АКТИВісти» у номінації «Репутаційна стабільність», складеним діловим виданням «Бізнес»

Висока якість управління корпоративною репутацією та системний підхід до роботи дозволили Carlsberg Ukraine не лише отримати позицію №1 у категорії «Репутаційна стабільність», а й увійти до трійки лідерів репутаційних активістів в категорії FMCG-їжа.

Рейтинг «Репутаційні АКТИВісти», підготовлений виданням «Бізнес» - це спосіб відзначити досягнення українських компаній у сфері управління репутацією і можливість стимулювати інших гравців ринку осягнути важливість репутаційних активів. Учасники рейтингу пройшли об'єктивні критерії відбору і оцінювалися пулом експертом, при цьому список журі знаходиться у відкритому доступі.

Володимир Чеповий, шеф-редактор газети «Бізнес»: «Відкритий діалог компанії зі своєю аудиторією - це один із головних інструментів управління, так як потенційні перспективи країни багато в чому визначаються не тільки економічними показниками, а й тим, яким чином бізнес вибудовуватиме свою систему управління репутацією. У рейтингу ми спробували донести до читачів те, що репутація набуває все більшого значення».

Знак Соціальної Відповідальності

 

Ми отримали Знак Соціальної Відповідальності

Знак Соціальної Відповідальності видається тим компаніям і особам, котрі надали фінансову допомогу нужденним в розмірі від $ 10 000 (згідно з курсом НБУ на момент надання допомоги) і більше протягом року - сумарно або одноразово. ЗСВ присвоюється з моменту перерахування зазначених коштів нужденним і видається на 1 рік. Крім Carlsberg Ukraine, ще 9 українських компаній із різних галузей і сфер бізнесу отримали Знак Соціальної Відповідальності і тим самим заявили про свою соціально активну позицію і готовність допомагати. Більш детальну інформацію про нагороду можна знайти на сайті http://srm-ukraine.org/.

Хочеш дізнатися більше?

Попереду ще багато цікавого