Меню
Bottles Factory

Наші політики

Трудові права та права людини, відповідальне постачання, боротьба з хабарництвом та корупцією, а також якість та безпека продукції – це ключові питання як для нашого бізнесу, так і для зацікавлених сторін

Трудові права та права людини

 

Наш комплексний підхід до питань трудових прав та прав людини складається у тому, щоб надати безпечне здорове робоче середовище, у якому всі наші співробітники зможуть розкрити свій потенціал.

Задля досягнення нашої мети, нам необхідно залучити потрібних людей, встановити належні правила та задіяти свої лідерські якості. Ось чому у 2016 році ми переглянули і підготували до запуску у 2017-му нову редакцію Політики Групи щодо Трудових прав та прав людини. Ми також запровадили концепцію 3 «A» - правила поведінки для навчання майбутніх керівників та підбору кандидатів на керівні посади. Термін 3 «A» походить від перших літер англійських слів «Accountability», «Alignment», та «Action», які можна перекласти як «відповідальність», «узгодженість», та «дія». Ці принципи - частина підходу Carlsberg Group, спрямованого на створення культури командної роботи.

Відповідальне постачання

Carlsberg Ukraine намагається зробити позитивний внесок у суспільство і навколишнє середовище шляхом розробки та втілення практичних правил етичного ведення бізнесу, за допомогою яких ми забезпечуємо фінансовий успіх компанії та водночас гарантуємо, що наша бізнес-стратегія і комерційна діяльність виконуються у відповідальний спосіб.

Компанія Carlsberg Ukraine пишається тим, що вона є прикладом етичного бізнесу, тому ми очікуємо від постачальників і партнерів, з якими ми співпрацюємо, готовності дотримуватися цих стандартів. Діючи таким чином, ми намагаємося принести користь своїм акціонерам і тим, хто має значення для компанії, у тому числі нашим співробітникам, нашим бізнес-партнерам та мешканцям місцевостей, де ми працюємо.

У нашому Кодексі поведінки постачальників та ліцензіатів викладені стандарти, дотримання яких ми очікуємо від всіх компаній, що бажають співпрацювати з нами. Цей ключовий документ, який є частиною наших договорів із постачальниками, охоплює чотири пріоритетні напрямки відповідального розвитку Carlsberg.

Боротьба з хабарництвом та корупцією

  

Боротьба з хабарництвом та корупцією складає невід’ємну частину навчальної програми у всіх компаніях Групи. До того ж, у країнах із особливими обставинами ми пропонуємо спеціально розроблену індивідуальну програму навчання  по боротьбі з хабарництвом та корупцію.

Під девізом «Живіть за нашим компасом», ми знову підтвердили нашу позицію стосовно етичного ведення бізнесу. Вона відображається в оновленому Кодексі етики та поведінки.

Ми втілюємо новий Кодекс у життя як щодо дотримання законодавства та внутрішніх нормативних актів компанії, так і щодо відповідального споживання алкоголю.

Якість та безпека продукції — незмінно чудовий результат

Кожен з наших продуктів відрізняється унікальним рецептом, що надає йому виразний смак, вигляд та консистенцію. Впродовж усього ланцюга постачання ми працюємо над тим, щоб гарантувати постійну відповідність рецептів точним специфікаціям, визначеним для кожного продукту. Також ми пильнуємо якість на всіх етапах виробництва.

Постачання безпечної, високоякісної продукції — це завжди наш головний пріоритет.

ХОЧЕШ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

Попереду ще багато цікавого