Меню
Per Durst_Andersen_Top.jpg

Керівництво компанії

Олег Хайдакін, генеральний директор

Олег Хайдакін народився в Україні та вже понад 25 років працює у великих міжнародних FMCG компаніях в Україні та закордоном.

Починав у 1996 році з позиції торгового представника компанії JTI, пройшов шлях від супервайзера до регіонального менеджера з продажу.

З 2004 по 2010 рік Олег Хайдакін розширював зону відповідальності в департаментах продажу та маркетингу компанії Imperial Tobacco Group. З 2010 року керував бізнесом компанії на ринках Казахстану, Вірменії, Грузії, Молдови.

Олег Хайдакін приєднався до Carlsberg Group у 2015 році як віце-президент із продажу Carlsberg Ukraine, а з 2017 року обіймав посаду генерального директора компанії «Аліварія», яка входить до Carlsberg Group.

З 1 січня 2022 року Олег Хайдакін призначений генеральним директором Сarlsberg Ukraine.

Владислав Гусєв, ​віцепрезидент з операційної діяльності

Свою професійну діяльність Владислав Гусєв розпочав 1996 року на кондитерській фабриці Cadbury в Новгородській області, де пройшов шлях від техніка до менеджера дільниці виробничого відділу. У 2002 році він прийшов у компанію «ВЕНА» на посаду начальника відділу пляшкового розливу, згодом обіймав посади менеджера відділу пакування, менеджера з виробництва, заступника директора заводу, директора заводу.

З 2006 по 2008 рік Владислав очолював філію «Балтика-Челябінськ». З 2008 по 2010 рік працював директором заводу в компанії Lafarge у Челябінській області, а далі перейшов до компанії Heineken на посаду директора заводу в Новосибірську, який очолював протягом 3 років. З 2013 року Владислав обіймав посаду заступника генерального директора з операційної діяльності в компанії «Ерлан» (Україна).

У червні 2016 року Владислав Гусєв долучився до компанії «Балтика» як директор філії «Пивзавод «Ярпиво», а у квітні 2019-го був призначений на посаду віцепрезидента з виробництва Carlsberg Denmark.

З 2 листопада 2020 року Владислав приєднався до Carlsberg Ukraine в якості віцепрезидента з операційної діяльності.

Тарас Маципура, віцепрезидент з маркетингу

Тарас закінчив факультет маркетингу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та має ступінь магістра економіки.

Свою кар’єру в Carlsberg Group він розпочав у 2005 році в компанії BBH Ukraine (тепер Carlsberg Ukraine), де обіймав різні посади в бренд маркетингу.

Під його безпосереднім лідерством Carlsberg Ukraine запустила Львівське Різдвяне, відкрила Музейно-культурний комплекс «Львіварня», реалізувала вражаючі проекти з музичним гуртом «Океан Ельзи», а флагманський бренд «Львівське» досяг лідерської позиції на ринку пива.

З 2018 року він очолював департамент маркетингу в «Аліварії».

З 2022 року Тарас займав посаду директора з маркетингу в регіоні Центральної та Східної Європи, де відповідав за комерційне планування та інновації, підтримку ринків у процесі медіапланування, а також інші проекти, де його різнобічний досвід був дуже корисним для місцевих команд на ринках Центральної та Східної Європи.

01 листопада 2022 року Тарас Маципура був призначений на посаду віцепрезидента з маркетингу в Carlsberg Ukraine

Марина Харрісон, віцепрезидентка з персоналу

Марина Харрісон народилася 5 вересня 1976 року в Празі, Чехія.

У 1998 році закінчила Мінський Державний Педагогічний Університет за спеціальністю «Психологія, іноземна мова».

Потім продовжила навчання в аспірантурі за спеціальністю «Психологія» в Академії Післядипломної освіти.

У наступні роки пройшла ряд тренінгів та освітніх програм з бізнесу й роботи з персоналом Центру підготовки менеджерів (Management Center Europe), Лондонської бізнес-школи, компаній Hay Group та Carlsberg Group.

Перш ніж почати свою кар'єру в галузі управління персоналом, Марина практикувала психологічні консультації та проводила лекції з психології управління людськими ресурсами у вищих навчальних закладах Білорусі.

Свою кар'єру у сфері управління людськими ресурсами почала в 2001 році з підбору персоналу та організації проведення тренінгів для бізнесу.

У 2005 році посіла посаду менеджерки з персоналу ТДВ «Арлон», дистрибутора продукції категорії FMCG.

З 2006 року працювала директоркою з персоналу та адміністративних питань ВАТ «Пивзавод Оливар», Carlsberg Group.

У 2014 році Марину Харрісон призначено віцепрезиденткою з персоналу Carlsberg Ukraine.

Під керівництвом Марини були розроблені та реалізовані численні проєкти в сфері організаційного розвитку, ефективної мотивації, оцінки та розвитку персоналу, вибудувана структура управління персоналом з нуля.

Юлія Стельмах, старша директорка по роботі з органами державної влади та з корпоративних питань

Юлія народилася у м. Бердичів, Україна. Має диплом магістра за спеціальністю «Регулювання міжнародної торгівлі» Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, додатково пройшла курс навчання в University of Salford (Манчестер, Велика Британія) за спеціальністю право.

Професійну діяльність Юлія розпочала з посади юриста, а з 2015 року працювала в Американській торгівельній палаті в Україні, де пройшла шлях від координатора роботи комітету з питань харчової промисловості до керівника трьох напрямків – харчова промисловість, рітейл та питання права інтелектуальної власності.

Свою роботу в Carlsberg Ukraine Юлія почала у 2019 році з позиції старшого менеджера по роботі з органами державної влади.

6 вересня 2021 року Юлію Стельмах призначено старшою директоркою по роботі з органами державної влади та з корпоративних питань.

Олена Мішкіна, віцепрезидентка з продажу

Олена Мішкіна розпочала свою кар’єру в нашій компанії у жовтні 2018 року на посаді директора каналу сучасної торгівлі.

До отримання посади в Carlsberg Ukraine Олена працювала національним менеджером з продажів у Colgate-Palmolive Ukraine LLC, відповідаючи за всі канали продажів.

Олена також має успішний досвід у Unilever та SCA.

Рой Алан Корніш, віцепрезидент із фінансів

Рой є дипломованим фахівцем з бухгалтерського обліку, цю кваліфікацію він отримав в Інституті дипломованих бухгалтерів Англії та Уельсу.

Він почав працювати в пивоварній галузі в 1995 році в компанії SABMiller, де обіймав посади фінансового директора в Угорщині, Африці та Україні.

Рой приєднався до Efes в Росії в 2012 році в ролі фінансового директора, а з січня 2017 року по березень 2018 року виконував обов'язки генерального директора. Коли Efes Russia і AB InBev Russia об'єдналися, в квітні 2018 року Рой зайняв посаду фінансового директора AB InBev Efes.

У травні 2019 року Рой приєднався до Carlsberg Ukraine на посаду віцепрезидента з фінансів, а у вересні 2020 року був призначений на посаду віцепрезидента з фінансів компанії «Балтика».

У липні 2022 Роя призначено віцепрезидентом з фінансів Carlsberg Ukraine.

Андрій Кравченко, директор з інформаційних технологій

Андрій Кравченко народився в 1979 році в місті Харків.

У 2001 році Андрій прийшов в Carlsberg Ukraine та побудував успішну кар'єру.  

У 2002 році Андрій отримав диплом Чернівецького національного університету за спеціальністю радіоінженер.

У 2006 році став головним адміністратором корпоративної мережі Carlsberg Ukraine. До його обов'язків входили: управління ІT-структурою, бюджетування, контроль витрат на корпоративну мережу.

У 2008 році Андрій Кравченко отримав диплом Національного технічного університету України КПІ за спеціальністю менеджмент організацій.

З 2010 по 2011 рр. займав посаду ІТ-менеджера, забезпечуючи безперервну роботу ІТ-сервісів компанії.

У 2011 році Андрій зайняв посаду керівника відділу ІТ.

У 2018 році Андрія Кравченко призначили на посаду Директора з інформаційних технологій Carlsberg Ukraine.

Марія Чернявська, старша директорка з правових питань

Марія здобула вищу освіту в Києві на юридичному факультеті Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка та отримала кваліфікацію магістр права у 1999 році.

Розпочала кар’єру з посади юрисконсульта в юридичній фірмі. Після отримання свідоцтва адвоката у 2000 році продовжила роботу в приватному адвокатському бюро, а потім у банківському секторі.

До приходу в Carlsberg Ukraine Марія працювала в АТ «УкрСиббанк» (BNP Paribas Group) та АТ «КРЕДОБАНК» (PKO BP Group), де обіймала посади провідного юрисконсульта та начальника юридичного відділу. 

Свою роботу в Carlsberg Ukraine Марія розпочала в 2015 році та пройшла шлях від юрисконсульта до юридичного менеджера з комплаєнсу та супроводу адміністративних функцій.

15 грудня 2021 року Марію Чернявську було призначено старшою директоркою з правових питань.

Хочеш дізнатися більше?

Попереду ще багато цікавого